New Stralis HI-WAY
New Stralis HI-WAY Новий Stralis - відмінне рішення, що відповідає нинішнім і майбутнім потребам в сфері перевезень.

​HI: ДОХОДНІСТЬ

Чемпіон по продуктивності


Мислите масштабно. Новий Stralis - відмінне рішення, що відповідає нинішнім і майбутнім потребам в сфері перевезень. Це єдиний автомобіль в своєму класі, в якому для зниження Ваших витрат використовується такий широкий комплекс інтегрованих функцій. Він також демонструє найвищу ефективність і продуктивність завдяки новим двигунам Євро-6 з системою IVECO HI-SCR *, а також технологіями, що знижує експлуатаційні витрати частково за рахунок більш високого крутного моменту і потужності, що розвивається двигуном.

Кабіна нового Stralis має унікальний дизайн, забезпечує неперевершений комфорт і оснащена революційними технологіями: система IVECONNECT і ергономіка водія, органи управління і сидіння, спальні місця і відсіки для зберігання, матеріали і кольори - все в новому Stralis створено для більш високої якості життя і роботи. Завдяки найнижчим витраті в своєму класі, ще більшій надійності і залишковій вартості, а також оперативному та доступному обслуговуванню, новий Stralis гарантує оптимальні експлуатаційні витрати протягом усього терміну служби автомобіля.

 

 

 

​HI: МОДЕЛЬНИЙ РЯД 

Універсальність і багатий вибір

 

 

Новий Stralis пропонується:

 

  •  в 2 версіях (тягач і шасі) з повною масою автомобіля від 18 до 32 тонн і повною масою автомобіля з причепом до 44 тонн

  • ​​з 3 двигунами в 8 потужних варіантах аж до 560 к.с.

  • ​3 кабіни: HI-STREET - коротка з низьким дахом для денних поїздок, HI-ROAD - довга з високим або низьким дахом для рейсів середньої дальності, HI-WAY - довга і широка з високим або низьким дахом для рейсів на далекі відстані

  • ​2, 3 або 4 осі в різних конфігураціях і з можливістю вибору фіксованих, підйоминх і керованих осей в залежності від вимог.
 
 
 
Для Stralis доступний широкий асортимент заводських конфігурацій, який відповідає вимогам будь-якого типу перевезень.​

​​HI: ДИЗАЙН І АЕРОДИНАМІКА 

Форма слідує за функцією

Особливості зовнішнього дизайну кабіни нового STRALIS зі зниженим аеродинамічним опором підкреслюють її унікальність.

  

Що стосується передньої частини, то тут в очі відразу ж кидаються нова центральна решітка радіатора, змінені бічні дефлектори, оптимізований дизайн бампера і блок-фари зі світлодіодними денними ходовими вогнями і ксеноновими фарами основного світла.​

  

Дізнайтеся більше

​HI: КОМФОРТ І ЕРГОНОМІКА 

Кабіна орієнтована на водія

Кабіна нового Stralis створена для водія. Кращі в класі ергономіка, комфорт, безпека та інформаційно-розважальні системи забезпечують в кабіні оптимальну робочу обстановку, завдяки чому досягається максимальна продуктивність при виконанні будь-якого завдання.

Для нової лінійки пропонуються три кабіни - HI-WAY, HI-ROAD і HI-STREET.

Всі вони можуть бути оснащені системою IVECONNECT з сенсорним управлінням (що вбудована в передню панель), яка управляє функцією DRIVING STYLE EVALUATION, просунутими телематичними системами, аудіосистемою Hi-Fi і супутниковою навігацією.

​ 

​HI: ТЕХНОЛОГІЇ І ТЕЛЕМАТИКА 

IVECONNECT

Для досягнення максимальної ефективності ми також використовуємо просунуті і зручні в застосуванні керуючи пристрої​. До них відноситься система IVECONNECT, ексклюзивна розробка для простого інтегрованого управління інформаційно-розважальними системами, навігацією, системами допомоги водієві і системами управління парком.
Система IVECONNECT оснащена 7-дюймовим сенсорним дисплеєм, вбудованим в передню панель, і включає в себе наступні функції:

 - Технологія Bluetooth з елементами управління на рульовому колесі,

- Аудіосистема з радіоприймачем і CD-плеєром,

- Роз'єм USB з підтримкою iPod / iPhone і MP3

- Відеовхід AUX,

- Супутникова навігація,

- Інтерфейс для функцій DRIVER ATTENTION SUPPORT і DRIVING STYLE EVALUATION, а також просунутих систем управління парком.

 

 


IVECONNECT підтримує два набори функцій для водіїв і керуючих автомобільним парком: IVECONNECT DRIVE і IVECONNECT FLEET.

 

​HI: ЕФЕКТИВНІСТЬ

Технології, що знижують витрату палива

Новий Stralis оснащений усіма рішеннями, перевіреними на ECOSTRALIS,  щодо поліпшення паливної ефективності.

В даному автомобілі використаний специфічний набір технологій, що дозволяє знизити витрату палива на 7,32%, що підтверджено випробуваннями TÜV.

 

 

 

ECOSWITCH обмежує максимальну швидкість і оптимізує характеристики системи приводу відповідно до актуального завантаження автомобіля.

ECOFLEET частково обмежує використання ручного режиму роботизованою коробки передач EUROTRONIC, що дозволяє уникнути неефективних перемикань передач.

TPMS (система контролю тиску в шинах) допомагає знизити витрату палива і знос шин, підвищуючи при цьому безпеку автомобіля.

​HI: ПРОДУКТИВНІСТЬ

Збільшений рабочий об'єм і крутний момент при незмінній витраті палива

Лінійка двигунів Євро-6 для нового STRALIS має збільшений робочий об'єм і крутний момент при незмінній витраті палива - частково завдяки унікальній системі IVECO HI-SCR, запатентованої розробки компанії FPT INDUSTRIAL, яка є найсучаснішим рішенням подібного роду для двигунів, що працюють в складних умовах.

Завдяки високій ефективності системи каталітичної нейтралізації IVECO HI-SCR новий STRALIS - єдина вантажівка на ринку, що відповідає вимогам Євро-6 без використання системи EGR.

Нові двигуни також оснащені новою електроннокерованною системою турабонаддува із змінною геометрією (EVGT).


Система IVECO HI-SCR (адаптована IVECO) - це зараз єдина технологія, що забезпечує двигунам Євро-6 витрату палива на рівні силових агрегатів Євро-5 (використання системи EGR в середньому збільшує витрату палива на 3%).

У порівнянні з рішеннями конкурентів двигуни Cursor з системою IVECO HI-SCR мають ряд переваг:

більш компактна конструкція і знижена маса (використання всього однієї системи обробки NOx і відсутність EGR дозволяють досягти збільшеної продуктивності на двигунах, що володіють, в порівнянні з конкурентами, меншим робочим об'ємом, завдяки чому розміри системи охолодження залишилися незмінними,
підвищена ефективність і знижена витрата палива завдяки оптимізованому згорянню палива без використання EGR і пасивної регенерації сажевого фільтру (немає необхідності в додатковому уприскуванні палива для спалювання дрібних частинок, що знижує витрату палива і термічне навантаження на систему додаткового очищення ВГ),
тільки пасивна регенерація сажевого фільтру завдяки зниженню кількості дрібних частинок в двигуні, що забезпечує переваги в плані міжсервісний інтервалів,
найвищі в класі показники питомої п​отужності і крутного моменту завдяки підвищеній термодинамічній ефективності силових установок в поєднанні з технологією Common Rail і новою електронно керованою системою турбонаддува із змінною геометрією.

​HI: НАДІЙНІСТЬ

Надійні і ефективні коробки передач

Для нового STRALIS пропонуються три типи коробок передач:


- 9-та 16-швидкісна МКПП

- Роботизована коробка передач EUROTRONIC з керуванням на рульовій колонці

- 6-ступенева АКПП.


Всі коробки передач відрізняються високою надійністю і низькими витратами на обслуговування. Передатні відношини зазнали оптимізації для збільшення продуктивності і ефективності автомобіля.​

 

​HI: БЕЗПЕКА

Безпечна і ефективна гальмівна система

Водії Stralis завжди можуть розраховувати на безпечну, ефективну і надійну гальмівну систему.

Вся модельна лінійка Stralis оснащується вентильованими передніми і задніми гальмівними дисками (барабанні гальма використовуються тільки на осях з подвійною головною передачею) в поєднанні з системами ABS і EBL (для оптимізації гальмівного зусилля з урахуванням навантаження), а також опціональною системою ASR.

ABS: антиблокувальна система
Дана система запобігає блокуванню коліс під час гальмування незалежно від дорожнього покриття.
Сигнали від датчиків ABS, встановлених в колесах, надають точну інформацію про поведінку і реакції кожного окремого колеса під час гальмування. Завдяки цьому ABS може миттєво зменшити гальмівне зусилля ще до моменту блокування одного або декількох коліс. Якщо стан дорожнього полотна допускає більш інтенсивне гальмування, ABS знову збільшує гальмівне зусилля.

EBL: електронна система обмеження гальмівного зусилля.
Stralis оснащується системою EBL для оптимізації гальмівного зусилля з урахуванням завантаження автомобіля.
Сигнали від датчиків ABS надають точну інформацію про поведінку і реакції кожного окремого колеса під час гальмування.
На підставі цих даних можна розрахувати розподіл навантаження між задньою і передньою осями і в режимі реального часу адаптувати гальмівне зусилля на кожній осі з урахуванням актуальних умов.

ASR: протибуксувальна система
Система ASR використовує ті ж сигнали, що і ABS, для запобігання пробуксовки коліс і збільшення тяги під час прискорення.
Електронний блок управління ASR:

  • оптимізує стійкість автомобіля,
  • запобігає пробуксовуванню коліс
  • і зменшує знос шин.

Завдяки системі ASR приводні колеса завжди мають оптимальне зчеплення з дорогою навіть на слизькому або нерівному покритті.

Послуги

Комплексне транспортне рішення

Пропонуючи новий STRALIS компанія IVECO пропонує більше, ніж просто видатний автомобіль. Ви також отримуєте комплексне та ефективне в плані витрат транспортне рішення:

• краще співвідношення продуктивності і витрати палива,
• висока надійність і залишкова вартість,
• швидка та ефективна підтримка за вигідними цінами,
• технічні та фінансові послуги, що покривають всі аспекти експлуатації автомобіля протягом його життєвого циклу.

Цей ексклюзивний пакет із продукту та послуг робить IVECO ідеальним партнером, який допоможе Вам у розвитку бізнесу.

 

Non-Stop Assistance

Один дзвінок, і Ви знову в работі.

Центр підтримки клієнтів IVECO доступний 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

80 операторів, які розмовляють на 10 мовах, готові в будь-який момент повідомити про Вашу проблему в найближчий сервісний центр IVECO і допомагатимуть Вам аж до усунення проблеми.

Безкоштовний телефонний номер служби Non-Stop Assistance (ANS24) легко запам'ятати, тому що числа, які містяться в ньому, відповідають буквах I-V-E-C-O на клавіатурі свого телефону.

 

 
 
 

Система IVECONNECT забезпечує миттєвий доступ до цієї послуги: просто торкніться сенсорного екрану і повідомте співробітникам центру підтримки клієнтів IVECO інформацію, необхідну їм для проведення відповідних заходів.

 

Elements

Довгий термін служби і висока залишкова вартість

Компанія IVECO створила програму ELEMENTS тільки з однією метою: надати кожному клієнту пакет послуг, відповідних його потребам. Тому програма ELEMENTS пропонує широкий вибір послуг для підтримки нового STRALIS в ідеальному стані і зниження експлуатаційних витрат, а також тривалого терміну експлуатації і високу залишкову вартістю автомобіля. І все це за ще більш вигідною ціною.

 

 

Дізнайтеся більше