Автофургон Daily
Автофургон Daily Нові Івеко Daily були повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам комерційного транспорту малої вантажопідйомності.

Івеко Daily: природна міцність.

Нові Івеко Daily були повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам комерційного транспорту малої вантажопідйомності. Нове покоління Івеко Daily .

Нові автотранспортні засоби Івеко Daily були повністю оновлені: природна міцність та видатні показники легкості, комфорту, а також дорожні характеристики. Нова архітектура оптимізує вантажопідйомність. Нові колісні бази вдосконалюють динамічні характеристики. Нові системи підвіски підвищують експлуатаційні характеристики та мають меншу вагу.

Нові автомобілі Івеко Daily враховують потреби Вашого бізнесу завдяки більшій місткості, більшій доступності вантажних платформ та низькій витраті палива.

Автотранспортні засоби Івеко Daily були повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам комерційного транспорту малої вантажопідйомності – від міцного вантажного транспорту зі спареними колесами до автофургонів з неспареними колесами, завдяки своєї унікальній рухливості на міських маршрутах та автомагістралях. Нова концепція, новий автомобіль, нове покоління Івеко Daily.

Завдяки новій серії Івеко Daily, Ви маєте вибір із 8 000 заводських модифікацій, що поєднують різноманітні характеристики кузовів, колісних баз, номінальної потужності та корисної вантажопідйомності.

У серії Івеко Daily пропонуються автотранспортні засоби для всіх сфер застосування, включаючи Вашу!

 

​Фургони Івеко: нова архітектура.

Нові фургони Івеко є лідерами ринку завдяки новій архітектурі, що підвищує їхню динамічну збалансованість, дорожні характеристики та вантажну місткість.

НОВА АРХІТЕКТУРА АВТОМОБІЛЯ-ФУРГОНА

Нові автофургони Iveco сьогодні мають повністю нову архітектуру, яка підвищує їхню динамічну збалансованість, дорожні характеристики та вантажну місткість, що є основоположними характеристиками автофургонів з неспареними колесами.

80% компонентів кузова були перепроектовані, але несна конструкція шасі – основа експлуатаційної надійності та довговічності автофургонів Івеко Daily – була збережена.

Вантажна місткість цього автомобіля-фургона була оптимізована завдяки перегляду співвідношень між колісною базою, загальною довжиною та використовуваною довжиною вантажного відсіку: нові колісні бази — 3 520 та 4 100 мм — зменшують довжину заднього звису за відсутності змін до займаної площі та вантажної платформи цього транспортного засобу.

Автофургони Івеко були розроблені для забезпечення повного оновленого діапазону вантажної місткості, від трохи більше 7 до майже 20 кубічних метрів.

Автофургони наразі мають два нові варіанти об'ємної вантажної місткості: 18 та 19,6 куб. м: найкращі автофургони у своєму класі за показником об'ємної вантажної місткості. Нова модифікація місткістю 10,8 куб. м забезпечує найвищий коефіцієнт корисної дії при навантаженні (відношення довжини вантажної платформи до загальної довжини).

Висота вантажної платформи фургонів Івеко була зменшена на 55 мм та є на сьогоднішній день найнижчою у класі автофургонів з заднім приводом (також завдяки сходинкам для доступу із задньої сторони, що встановлюються у стандартному виконанні). Для додаткового полегшення розвантаження та постачання Ви можете також замовити обладнання Вашого автофургону Івеко задньою пневматичною підвіскою (що найбільш широко використовується на ринку).

Після завершення програми оптимізації ваги новий автофургон Івеко Daily є на сьогоднішній день одним з найлегших автофургонів у своєму класі (вага порожнього автомобіля від 2050 кг), при забезпеченні у той же час провідної у своєму класі корисної вантажопідйомності (понад 4000 кг — модифікація вагою 7 т).

​Нові комерційні автотранспортні засоби Івеко Daily: провідні комерційні автомобілі

Комерційні автотранспортні засоби Iveco: унікальна несна конструкція, виготовлена із лонжеронів C-образного профілю зі спеціальної сталі

МІЦНІСТЬ

Нові Івеко Daily — це найміцніші із легких комерційних автотранспортних засобів та мають найкращі довгострокові експлуатаційні характеристики.

Несна конструкція комерційних автотранспортних засобів Iveco виготовлена із лонжеронів C-образного профілю із спеціальної сталі — виключна характеристика цих легких комерційних автотранспортних засобів, що радикально відрізняє серію Daily від транспортних засобів на базі легкових автомобілів.

Шасі є ключовим елементом міцності та модульності цього транспортного засобу.

Комерційні автотранспортні засоби Iveco побудовані на рамах більшого розміру відповідно до їхньої корисної вантажопідйомності, що надає можливість оптимізації ваги та експлуатаційних характеристик кожної модифікації. Система додаткового очищення вихлопних газів та (в модифікаціях Natural Power (природна потужність)) балони стиснутого природного газу (CNG) розташовуються між лонжеронами, без обмеження вантажного простору. Це є ще однією унікальною характеристикою у сегменті легких комерційних автотранспортних засобів.

Daily — це єдиний комерційний автотранспортний засіб з повною вагою транспортного засобу до 7 т та корисною вантажопідйомністю понад 4 000 кг. Така характеристика, як максимальне навантаження на передній та задній мости також забезпечує лідерство у класі комерційних автотранспортних засобів. Висока вантажна місткість забезпечує можливість для переміщення однакових обсягів при меншій кількості рейсів, що зменшує витрати та підвищує продуктивність.

Ці характеристики визначають автофургони Івеко Daily як перший вибір професіоналів транспорту, не лише для дистриб'юції, але й для всіх сфер застосування, в яких вимагаються великі обсяги, високі експлуатаційні характеристиках та тривалий строк служби в умовах інтенсивної експлуатації.

Міцність нових автомобілів Івеко Daily забезпечує ефективність, надійність та високу залишкову вартість. Жодний інший комерційний автотранспортний засіб не забезпечує корисної вантажопідйомності серії Daily, та жодний інший вантажний автомобіль не забезпечує експлуатаційні характеристики найвищого рівня впродовж такого тривалого часу. Ці дві якості визначають високу залишкову вартість комерційних автотранспортних засобів Iveco на ринку продукції, що була у використанні.

Нові Івеко Daily: Нова конструкція

Нові Івеко Daily: професіонали транспорту.

Новий Івеко Daily — це професіонал транспорту. Унікальні технічні дані та експлуатаційні характеристики у своєму класі.

 

КОНСТРУКЦІЯ

Нові Івеко Daily також виявляють свої унікальні особливості в конструкції.

Завдяки забезпеченню унікальних технічних даних та експлуатаційних характеристик, він виглядає так же гарно, як a легковий автомобіль, але з гордістю демонструє свою ідентичність як професіонал транспорту.
80% компонентів кузова були перепроектовані, тоді як несна конструкція шасі – основа експлуатаційної надійності та довговічності нових автомобілів Івеко DAILY – була збережена.
Передня частина нових Івеко Daily — це сполучення різноманітних модулів: площина вітрового скла, підкреслена суцільною лінією рами, що переходить у бокові вікна для з'єднання лінії "фари/решітка радіатора" та дзеркал. Капот з округлим обрисом нових Івеко Daily, розміри якого забезпечують зручний доступ до двигуна, розташовується між двома модулями. У нижній частині бампери розширюються у напрямку до надійної колісної арки для підвищення курсовою стійкості та мають чітко визначену горизонтальну конструкцію.
У нових Івеко Daily форма та функція тісно пов'язані між собою. Фари у нових Івеко Daily розташовуються у верхній частині та зміщені від капоту для уникнення пошкоджень від невеликих ударних навантажень. Смуга облицювання з усіх чотирьох сторін захищає кузов нових Івеко Daily та візуально відокремлює нижню частину (де розміщені механічні компоненти) від верхньої частини (кабіна та вантажний відсік). Збільшена площа скляної поверхні робить кабіну більш яскравою та підвищує вертикальну видимість.
Нові Івеко Daily характеризує нова конструкція, яка удосконалює аеродинамічні характеристики цих транспортних засобів завдяки зменшенню коефіцієнта аеродинамічного опору до 0,316.

Нові Івеко Daily: Новий внутрішній простір


Нові Івеко Daily мають оновлену ергономічну приладову панель та численні відсіки, легко досяжні із сидіння водія (п'ять відсіків, що закриваються, три цифрових роз'єми для мультимедійної системи (DIN) та три тримачі чашок, плюс спеціально спроектовані тримачі для предметів, що часто використовуються, зокрема, телефонів та планшетів).

Нові Івеко Daily: Нові експлуатаційні характеристики


Нові автомобілі Івеко Daily забезпечують найкращі експлуатаційні характеристики у своєму класізабезпечують найкращі експлуатаційні характеристики у своєму класі. Задній привід гарантує тягове зусилля та потужність при старті з нульової швидкості. Широкий вибір двигунів та передатних чисел головної передачі забезпечує можливість оптимізації витрати палива у відповідності до категорії робіт. Діапазон номінальної потужності від 106 до 205 к.с. (максимум для чотирициліндрових дизельних двигунів) з крутним моментом до 470 Нм для двигуна об'ємом 3 літра.

Новий Івеко Daily — це єдиний автомобіль у своєму класі, в якому застосовуються дизельні двигуни— це єдиний автомобіль у своєму класі, в якому застосовуються дизельні двигуни промислового рівня, оптимізовані для відповідних сфер застосування та здатні до забезпечення надзвичайно високого пробігу при нульовій втраті ефективності.

Дизельні двигуни нових Івеко Daily пропонуються у модифікаціях, що відповідають вимогам до рівня Euro5+ з системою рециркуляції вихлопних газів (EGR), та положенням щодо транспортних засобів великої вантажопідйомності EuroVI з системою вибіркової каталітичної нейтралізації (SCR) та EGR. Компактна система додаткового очищення та розташовується на рівні шасі та не чинить жодного впливу на вантажний простір. Система впорскування акумуляторного типу останнього покоління у модифікаціях, що відповідають вимогам EuroVI, забезпечує тиск впорскування до 2 000 бар.

Нові Івеко Daily: Нові види коробки передач


Нові Івеко Daily обладнуються 6-швидкісними коробками передачобладнуються 6-швидкісними коробками передач, включаючи автоматичну коробку AGile TM(що може застосовуватися в автоматичному або послідовному режимі).

​Нові автомобілі Івеко Daily забезпечують найширший вибір автофургонів на ринку

Нові Івеко серії Daily включають автофургони всіх модифікацій

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Завдяки розробці двох відмінних архітектур, з різними колісними базами для автофургонів та вантажних автомобілів, нові Івеко Daily — це найбільш універсальні автомобілі у своєму класі.

Нові Івеко серії Daily включають автофургони таких модифікацій:
з неспареними колесами зі спареними колесами
Повна вага транспортного засобу в діапазоні від:
3,3 до 7 т
Об'ємна вантажна місткість в діапазоні від:
7,3 куб. м до 19,6 куб. м

Нова модель обсягом 10,8 куб. м забезпечує можливість завантаження європіддонів розміром 1 200 x 800 мм через задні або бокові двері.

Автофургони пропонуються у 3-х варіантах висоти внутрішнього простору:
1545 мм 1900 мм 2100 мм

Для забезпечення відповідності всім вимогам до завантаження та забезпечення людям високого зросту можливості переміщення у вантажному відсіку без нахилення.

Довжина в діапазоні від:
5 040 мм до 7 500 мм
Колісна база в діапазоні від:
3 000 мм до 4 100 мм
Пропонуються два двигуни:

дизельний двигун об'ємом 2,3 літра, що успішно пройшов процедуру затвердження типу для автомобілів малої вантажопідйомності

дизельний двигун об'ємом 3,0 літра, який успішно пройшов процедуру затвердження типу для автомобілів малої та великої вантажопідйомності та працює на стиснутому природному газі (CNG),

Дев'ять значень номінальної потужності:
від 106 к.с. до 205 к.с.
Пропонуються чотири види коробки передач:
3 ручних

1 автоматична

Крутний момент:
350 Нм до 470 Нм

Також пропонуються 15 варіантів передатного числа головної передачі, що надає можливість адаптування цього транспортного засобу до окремих сфер застосування та оптимізації витрати палива.

Завдяки широкому діапазону кузовів, двигунів, габаритних розмірів, колісних баз та місткості Ви можете обрати новий Івеко Daily із 8 000 різноманітних заводських модифікацій – у кожному випадку із можливістю конфігурування у нескінченній кількості варіантів завдяки універсальності конструкції рами.

Автофургон Івеко Daily: збалансованість та дорожні характеристики

Найбільш рухливий та надійний автофургон Івеко

ЗАСТОСУВАННЯ

Водіння нових автофургонів Івеко Daily стало ще зручнішим та більш інтуїтивним, навіть для власників посвідчення водія категорії B, які більше звикли до водіння легкових автомобілів.

Нова архітектура з більш довгими колісними базами та коротшим звисом підвищує збалансованість та дорожні характеристики автофургонів Івеко Daily при збереженні їхньої надзвичайної рухливості у стислих умовах. Діаметр розвороту автофургонів Івеко за зовнішнім колесом — 11,9 м — є провідним у своєму класі.

Автофургони Івеко Daily обладнуються новою системою передньої підвіски QUAD-LEAF, яка удосконалює застосування, комфорт та динамічну реакцію, при забезпеченні максимальної стабільності навіть в умовах різких змін напрямку руху при повному завантаженні.

У стандартному виконанні на всі автофургони Івеко Daily вагою до 3,5 т встановлюється нова підвіска, створена на основі чотирибічної системи з подвійним поворотним важелем та листовою пружиною, що стало результатом повного перепроектування та спеціальних розрахунків кутів для підвищення кінематичних характеристик. Ціла низка ключових компонентів – зокрема, поперечний елемент, що включає монтажну опору двигуна – були перепроектовані для підвищення жорсткості конструкції та зменшення загальної ваги.

Новий автофургон Івеко Daily з підвіскою QUAD-LEAF забезпечує оптимальне керування цим транспортним засобом, а також високу міцність та видатні експлуатаційні характеристики (стандартне максимальне навантаження 1 900 кг).

Фургони Івеко вагою понад 3,5 т обладнуються у стандартному виконанні підвіскою QUAD-TOR, в якій використовуються торсіони, а не листові пружини, що підвищує норму навантаження на вісь до рівня 2 500 кг (2 100 кг для модифікацій вагою до 5 т). Для сфер застосування, де потрібна особливо велика вантажопідйомність, за окремим замовленням для всього діапазону автофургонів Івеко Daily пропонується підвіска QUAD-TOR.

У новому автофургоні Івеко Daily з неспареними колесами застосовується нова геометрія задньої підвіски, перекалібрована для уникнення заносів на повороті, що зменшує висоту вантажної платформи (-55 мм) та власну вагу автомобіля (-8 кг). Висота вантажної платформи автофургонів Івеко є на сьогоднішній день найменшою у класі автофургонів з заднім приводом (також завдяки сходинкам для доступу із задньої сторони, що встановлюються у стандартному виконанні). За окремим замовленням Ви можете також визначити автофургон Івеко Daily з пневматичною підвіскою, для підвищення комфорту водія та спрощення постачання.

 

                  
 

Нові автофургони Івеко Daily

Нові автофургони, безпека у стандартному виконанні.

 

КОМФОРТ

У нових автофургонах Івеко Daily, навіть місце водія забезпечує такий же комфорт, як і у високоякісному пасажирському автомобілі. . 

  Нові автофургони: нове сидіння водія (з пониженням рівня посадки на 15 мм), нове рульове колесо (на 20 мм менше та на 7 градусів ближче до вертикалі), нове вітрове скло (збільшення розміру на 40 мм при розширенні зони видимості на 4 градуси).

  Нові автофургони: приладова панель була повністю перепроектована для забезпечення водієві можливості комфортного застосування органів управління без зміни положення водія.  

  Нові автофургони: провідна у своєму класі ергономічність супроводжується підвищенням звукоізоляції та більш ефективним клімат-контролем (як ручним, так і автоматичним).

Дорожні характеристики нових автофургонів Івеко Daily були радикально змінені.

  Нові автофургони: Нові, розширені колісні бази забезпечують відмінну курсову стійкість у всіх режимах навантаження та високий рівень комфорту при водінні (особливо на автомагістралях).

  Нові автофургони: Нові системи підвіски підвищують зчеплення з дорогою та загальну збалансованість транспортного засобу, зводять до мінімуму тангаж і крен навіть при високих швидкостях та різкому маневруванні.
ESP входить до стандартного комплекту поставки для всіх модифікацій; інші електронні системи безпеки (зокрема, слідкування за дорожньою розміткою) можуть бути вказані як додаткове обладнання.

  Нові автофургони також мають оновлений діапазон інформаційно-телематичного обладнання, який наразі включає трирівневу звукову систему та навігатор з маршрутами, спеціалізованими для комерційних автотранспортних засобів.

​Нові Івеко Daily: експлуатаційні характеристики, провідні у своєму класі, навіть для моделей, що працюють на стиснутому природному газі (CNG)

Весь спектр автофургонів, що працюють на стиснутому природному газі (CNG)

ЕКСПЛУАТАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Нова серія Івеко Daily забезпечує самий повний спектр автофургонів, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), у сегменті комерційних автотранспортних засобів.

Автофургони Iveco, що працюють на стиснутому природному газі (CNG), обладнуються новими модифікаціями ультраекологічного двигуна Natural Power потужністю 136 к.с.

Двигун 3,0 Natural Power EEV потужністю 136 к.с. (350 Нм) має провідні у своєму класі рівень викидів CO2 та витрату палива, та забезпечує вищі експлуатаційні характеристики у порівнянні з будь-якими іншими автофургонами, що працюють на стиснутому природному газі (CNG).

Екологічні двигуни Iveco NATURAL POWER (природна потужність), що працюють на стиснутому природному газі (CNG) забезпечують надійність, видатні експлуатаційні характеристики та низькі транспортно-експлуатаційні витрати.

Балони стиснутого природного газу (CNG) розташовуються між лонжеронами рами, та становлять частину несної конструкції автофургонів, що працюють на стиснутому природному газі (CNG). Таке рішення означає відсутність обмеження вантажного простору Вашого автофургону Івеко, що працює на стиснутому природному газі (CNG).

Нові автомобілі Івеко Daily також забезпечують цілу низку важливих нових характеристик, скерованих на скорочення витрати палива, зокрема, систему EcoSwitch, яка може бути активована водієм для регулювання передачі крутильного моменту, інтелектуальну систему охолодження EcoMac та генератор змінного струму з можливістю регенерації, що працюють у поєднанні для скорочення витрати палива на понад 5% у порівнянні з попередньою моделлю.

 

                  
 

​Новий Автофургон Івеко Daily: найбільш продуктивний легкий комерційний автотранспортний засіб на ринку

Новий Автофургон забезпечує високу корисну вантажопідйомність, зменшену вагу, меншу висоту вантажної платформи, оптимізовану витрату палива та задній привід.

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

Новий автофургон Івеко Daily гарантує максимальну рентабельність та ефективність для всіх видів робіт.

Новий Івеко Daily забезпечує найбільший об'єм серед всіх комерційних автотранспортних засобів на ринку завдяки вантажному простору майже 20 кубічних метрів.

Після завершення програми оптимізації ваги, новий автофургон Івеко Daily забезпечує провідну в своєму класі корисну вантажопідйомність (понад 4 тонн для модифікації з вагою 7 т) та один з найнижчих показників ваги порожнього автомобіля у сегменті комерційних автотранспортних засобів (від 2100 кг для автомобілів-фургонів).

Висота вантажної платформи, зменшена на 55 мм, вантажно-розвантажувальні роботи забезпечує максимальне прискорення та полегшення. Ви також можете одержати додаткові переваги шляхом замовлення задньої пневматичної підвіски, що пропонується для всіх модифікацій автофургонів Івеко Daily.

Вдосконалені аеродинамічні характеристики та технологічні рішення, що застосовуються у нових автофургонах Івеко Daily (від системи EcoSwitch до інтелектуального генератора змінного струму) забезпечують скорочення витрати палива на понад 5%. Система старту/зупинки Stop-Start, що пропонується з системою EcoPack, зменшує витрату палива ще на 10% при роботі на міських маршрутах.

Все це забезпечує значне скорочення загальної вартості володіння.
Велика місткість, зменшена вага, менша висота вантажної платформи та оптимізована витрата палива (а також експлуатаційні характеристики двигуна, вдосконалені завдяки приводу на задні колеса) роблять Нові Івеко Daily найбільш продуктивними автофургонами на ринку станом на теперішній час.

 

 

                  
 

​Нові Івеко Daily — Постачання за окремим замовленням

Постачання за окремим замовленнямОбладнання, що постачається за окремим замовленням

Безпека — перш за все, особливо на робочих місцях. Захистіть себе та своїх пасажирів і працівників від непередбачених чинників за допомогою повітряних подушок безпеки водія та пасажирів.

Безпека — перш за все, особливо на робочих місцях. Захистіть себе та своїх пасажирів і працівників від непередбачених чинників за допомогою повітряних подушок безпеки водія, пасажирів та віконних повітряних подушок безпеки, що забезпечують повний захист при перебуванні у кабіні.

Важливий допоміжний засіб при маневруванні, який попереджує пішоходів про початок руху автомобілю заднім ходом.

Основоположні характеристик для руху заднім ходом та попередження зіткнень з об'єктами, що не видимі у дзеркалах.

Нові розташовані на низькій висоті протитуманні фари забезпечують оптимальне освітлення дороги попереду в умовах поганої видимості. Завдяки функції вказання повороту, ці фари також автоматично вмикаються на вигинах траси, для освітлення дороги у напрямку руху.

Система подає чіткий звуковий попереджувальний сигнал водію про будь-яку ненавмисну зміну смуги через сонливість, втому або відволікання.

Пропонується для кабіни та зони завантаження; захищає автомобіль від зламування або викрадення.

Зручне регулювання та користування –основоположні засоби полегшення водіння, навіть за несприятливих погодних умов.

Можливість обрання ширшого профілю колеса відповідає потребам споживачів, яким потрібно додатково зміцнити свій автомобіль шляхом підвищення рівня захисту при невеликому ударному навантаженню. Пропозиція для всіх моделей. Стандартний комплект для модифікацій вагою 7 т.

Пропонується лише для модифікацій з неспареними колесами. Колісний диск з легкого сплаву, бездоганне поєднання функціональності та стиля, зменшує загальну власну вагу на 6 кг, що збільшує корисне навантаження.

Пропонується лише для модифікацій з неспареними колесами. Кришка маточини колеса захищає ковпачок маточини та колесо від випадкових ударних зіткнень з покриттям доріг та покращує зовнішній вигляд транспортного засобу.

Ця камера, що пропонується у поєднанні з системою IVECONNECT, допомагає водієві під час руху заднім ходом у денний або нічний час.

Підтримання заданої швидкості — це електронна система, що застосовується для встановлення та регулювання швидкості транспортного засобу за допомогою зручної ручки, розташованої на рульовому колесі. Система запам'ятовує та зберігає швидкість транспортного засобу, встановлену водієм, що може в подальшому бути збільшена або зменшена шляхом повертання ручки за годинниковою стрілкою або навпаки. Якщо водій гальмує або витискає зчеплення, функція підтримання заданої швидкості автоматично вимикається; вона може бути повторно задіяна для встановленої швидкості шляхом натискання на ручку.

Особливо корисний на міжміських маршрутах та у звичайних умовах руху, він робить водіння більш комфортабельним та оптимізує витрату палива.

Спеціальна кнопка пневматичної підвіски на приладовій панелі, досяжна навіть із середини транспортного засобу, застосовується для швидкого та зручного піднімання та опускання задньої вантажної платформи для сприяння проведенню вантажно-розвантажувальних робіт. Особливо корисна при виконанні робіт, пов'язаних з інтенсивною експлуатацію вантажного відділення.

Ця система швидко охолоджує/обігріває кабіну. Спеціальний повітряний фільтр кабіни перехоплює алергени ще до їхнього потрапляння до кабіни.

Ідеальне охолодження/опалення кабіни забезпечується шляхом інтелектуального управління компресором (EcoMac) з оптимізацією режиму роботи у відповідності до фактичних потреб в охолодженні/опаленні та забезпеченням відповідної температури кабіни та зменшення витрати палива.

Автомобільний радіоприймач з тюнером FM/AM, MP3-програвачем з роз'ємом USB через роз'єм microUSB (постачається з адаптерним кабелем microUSB-USB) роз'ємом AUX, вбудованим підсилювачем потужністю 4x20 Вт.

Автомобільний радіоприймач з тюнером FM/AM, програвачем компакт-дисків та MP3-файлів, MP3-програвач з роз'ємом USB через роз'єм USB на приладовій панелі (сумісні з iPod®), роз'єм AUX на приладовій панелі, інтерфейс Bluetooth® з внутрішнім мікротелефоном для мобільних телефонів та смартфонів (сумісним з iPhone®), органами управління радіосистемою та телефоном на рульовому колесі, автоматичним регулювання гучності у відповідності до швидкості автомобіля, вбудованим підсилювачем потужністю 4x20 Вт.

Ексклюзивна система на основі платформи Windows Auto®, результат співпраці IVECO та MAGNETI MARELLI, IVECONNECT забезпечує зручне керування інтегрованою інформаційно-розважальною, телефонною та навігаційною системою через практичний 7-дюймовий інтерфейсний сенсорний екран на приладовій панелі. Система відповідає потребам персоналу та пасажирів: Програвач компакт-дисків та MP3-файлів, два роз'єми USB на приладовій панелі (сумісні з iPod®), інтерфейс Bluetooth® з внутрішнім мікротелефоном для одночасного підключення до 5 мобільних телефонів та смартфонів (сумісний з iPhone®), органами управління радіосистемою та телефоном на рульовому колесі, зчитувачем SD-карток, SD-карткою з навігаційними мапами, спеціалізованими для комерційних автотранспортних засобів (замовляються окремо від додаткового обладнання IVECO). Камера заднього виду для полегшення руху заднім ходом також може бути замовлена окремо.

​Послуги

Нові Івеко Daily — це набагато більше, ніж автотранспортний засіб, це — повне транспортне рішення, що забезпечує бездоганну інтеграцію продуктів та послуг


ПРОГРАМА ELEMENTS

Докладаючи постійних зусиль для забезпечення споживачам найкращих можливих послуг, IVECO створило Програму ELEMENTS: широкий спектр спеціалізованих пакетів послуг, призначених для підтримання транспортних засобів в бездоганному стані за будь-яких умов.

Гнучкість Програми ELEMENTS забезпечує надзвичайно економічно ефективні та ідеально визначені послуги. Споживачі зможуть обрати рівень послуг, що найкраще відповідає їхньому бізнесу, в розрахунку на повністю контрольовані, фіксовані витрати.

Мережа IVECO відрізняється за рівнем розвинутості та компетентності, а ремонтні центри IVECO забезпечують якість виробництва у поєднанні з кваліфікацією техніків, котрі знають Нові Івеко Daily як ніхто інший. Спеціалізоване обладнання для діагностики та ремонту гарантує ефективність та короткі строки, а також уможливлює дистанційне обслуговування.


ОРИГІНАЛЬНІ ЗАМІННІ ЧАСТИНИ IVECO

Експлуатаційні характеристики Нових Івеко Daily забезпечуються застосуванням оригінальних замінних частин IVECO в результаті ретельного відбору матеріалів та постачальників, а також жорсткого й ретельного випробування продукції.

Серія оригінальних замінних частин IVECO включає не лише повністю нові частини, але й широкий вибір відновлених двигунів, коробок передач та компонентів, що забезпечують прийнятні варіанти для зменшення витрат на технічне обслуговування та впливу на довкілля. IVECO цінує вартість Вашого часу.

Саме цьому IVECO має ефективну, найсучаснішу Систему постачання та дистриб'юції компонентів, яка гарантує доставку потрібних Вам частин впродовж 24 годин, будь-де у світі, вдень та вночі, 365 днів на рік.

Iveco підтримує споживачів упродовж всього строку служби їхніх нових Івеко Daily при забезпеченні бездоганного поєднання експлуатаційних характеристик, переваг та продуктивності впродовж часу завдяки технічному обслуговуванню IVECO за принципом “Все в одному”, за фіксованою, прозорою ціною, а також Пакетам послуг IVECO. Завдяки спеціальним послугам Daily Chrono все технічне обслуговування Ваших нових автотранспортних засобів Івеко Daily потребує менше однієї години, без попереднього призначення.


ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

Завдяки спеціально оновленому діапазону додаткового обладнання IVECO Ви можете адаптувати свої нові транспортні засоби Івеко Daily та зробити їх унікальними, такими, що повністю придатні для потреб Вашого бізнесу.

Додаткове обладнання серії нових автомобілів Івеко Daily, розроблене за співпраці з провідними постачальниками та центром Fiat Style, було розширене та повністю оновлено з метою досягнення безпеки, практичності, комфорту конструкції та технологій для нових Івеко Daily.


ОРИГІНАЛЬНІ МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ

Автомобілі Івеко Daily постачаються з новим моторним маслом “PETRONAS URANIA DAILY FE 0W-30”, оригінальним мастильним матеріалом IVECO, розробленим за тісної співпраці з компанією PETRONAS LUBRICANTS; його спеціальна формула захищає сажовий фільтр від продуктів згоряння, при забезпеченні вищих експлуатаційних характеристик, більш довгих інтервалів між заміною та низької витратою палива.


Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ"

Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ", для входження до світу IVECO. Завдяки договорам з Групою CNH INDUSTRIAL та партнерству з BNPLS (найбільшою лізинговою компанією Європи), Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ" наразі здатний запропонувати навіть послуги більш високого рівня, визначені та розроблені спеціально для нагальних потреб транспортних засобів комерційного призначення. Всі програми фінансування (від розстрочки платежів до операційного лізингу) забезпечують можливість адаптування.

Щомісячні часткові платежі можуть включати вартість обладнання автотранспортного засобу, договору про спеціалізоване технічне обслуговування (Програма ELEMENTS) та страхові послуги, зокрема, третіх осіб, від пожежі та викрадення, повне страхування, дорожньо-транспортних пригод та захисту від кредитного ризику.

Підрозділ "ІВЕКО КАПІТАЛ" допомагає Вам обрати фінансовий продукт, який найкраще відповідає економічному та податковому профілю Вашого підприємства. Послуги підрозділу "ІВЕКО КАПІТАЛ" пропонуються всіма торговими посередниками IVECO.

Історія нових Івеко Daily

Природна міцність, від 1978 року до теперішнього часу.

Ідентичність та основоположні характеристики автотранспортних засобів Daily були чітко визначені від самого початку у 1978 році, під час представлення широкому загалу першої модифікації. Міцні сталеві шасі, створені на основі величезного досвіду Iveco у перевезенні важких вантажів, у поєднанні з експлуатаційними характеристиками та надійністю двигунів, зробили ці вантажні автомобілі справжньою легендою.  Та зараз, за 36 років від першого покоління, Нові Івеко Daily знов-таки забезпечують найвищі показники, підтверджуючи свій статус транспортних засобів, що більше, ніж будь-які інші, зробили внесок до революційного оновлення традицій ринку, встановлення нових рекордів, наступних інновацій та стали еталоном для галузі легких комерційних автотранспортних засобів.
 
1978 рік
Народження першого покоління Daily — перших у світі комерційних автотранспортних засобів з автономною передньою підвіскою, надійними лонжеронами шасі та приводом на задні колеса: ідеальні для сфер застосування, в яких потрібна велика вантажопідйомність та оптимальні для забезпечення комплексного додаткового обладнання та адаптування різноманітних модифікацій та конфігурацій до будь-якої сфери застосування.
 
1999 рік
Розвиток конструкції, комфорту та ергономічності: це нове покоління автомобілів Івеко Daily має більш сучасну кабіну, вироблену з високоякісних матеріал, що ніколи раніше не застосовувалися у комерційних автотранспортних засобах. Ця серія також включає нові турбодизельні двигуни з технологією впорскування акумуляторного типу, економічність та екологічність якої визнані у всьому світі.
 
Сьогоднішній день
Нові Івеко Daily повністю перепроектовані для забезпечення відповідності всім потребам ідеального комерційного транспорту малої вантажопідйомності.  Основні характеристики, як і раніше, включають стійкість, безпеку та потужність, — ті самі характеристики, що забезпечують концептуальний розвиток від витоків до сьогодення.
 
Секрет успіху автотранспортних засобів серії Daily полягає у їхній здатності до розвитку при збереженні високих характеристик, на підтвердження, з одного боку, переваг, які визначають основоположні характеристики (надійність, ефективність, універсальність при застосуванні) та, з іншого боку, відмінних результатів, досягнутих завдяки експлуатаційним характеристикам, міцності та стійкості.