Технічне обслуговування та ремонт

РЕМОНТ ГРУЗОВОГО ТРАНСПОРТУ

Пропонуємо ремонт і сервісне обслуговування вантажних автомобілів,
причепів та напівпричепів до них.

Сучасне СТО "Пегас АТ" розташувалося в реконструйованій будівлі колишнього автоскладального заводу площею понад 2000 кв.м.,має 6 воріт для заїзду в ремзону і може одночасно прийняти до 18 вантажівок. Штат автомеханіків постійно проходить навчання і підвищення кваліфікації в авторизованих центрах IVECO в Україні і за кордоном. Для комфортної та якісної роботизакуплено сучасне обладнання.
Програма ELEMENTS є однією з основних послуг в межах глобальної пропозиції компанії IVECO з післяпродажного обслуговування.

Забезпечується ідеальна взаємодія між Service, Parts та Network, щоб завжди зберігати ваш автомобіль у відмінному стані.

ПРОГРАМА ELEMENTS, ЯКА МАКСИМАЛЬНО ПОДОВЖУЄ ТЕРМІН ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ Технічне обслуговування, змащування, заміна мастил і рідин відповідно до інструкції з технічного обслуговування та ремонту.
СИЛОВА ЛІНІЯ Ремонт двигуна, інжекторів, коробки передач, карданного валу та мостів
ДОДАТКОВА СИЛОВА ЛІНІЯ Компоненти, які не входять в пакет Element з обслуговування силової лінії, наприклад, електрична система, електронні компоненти та інше.
ЗНОШУВАНІ ДЕТАЛІ Зчеплення, гальмівні колодки, гальмівні диски, гальмівні барабани, ущільнення для барабанних гальмів

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ ПАКЕТІВ ПРОГРАМИ ELEMENTS

  • Висока роботоздатність автомобіля завдяки повномасштабному застосуванню плану технічного обслуговування, визначеного комапнією IVECO, та більш ефективному процесу ремонту
  • Високоякісне технічне обслуговування та ремонт з використанням оригінальних запчастин у спеціалізованій мережі технічної допомоги компанії IVECO
  • Більш висока залишкова вартість автомобіля для клієнта з метою захисту його капіталовкладень
  • Чіткі, визначені витрати, рівномірно / персоналізовано розподілені у часі. Спрощене керування бюджетом
  • Зменшення адміністративних процедур

ПЕРСОНАЛІЗОВАНІ ПАКЕТИ СЕРВІСНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

ДОГОВІР НА ПЛАНОВЕ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Ви можете вибрати рівень обслуговування, який є найкращим для обсягу вашого бізнесу та його потреб, знаючи, що супутні витрати є фіксованими та передбачуваними

ОБСЛУГ.
СИЛОВА ЛІНІЯ
ДОДАТКОВА СИЛОВА ЛІНІЯ
ЗНОШУВАНІ ДЕТАЛІ

РОЗШИРЕНА ГАРАНТІЯ

Компанія IVECO пропонує вам обслуговування за розширеною гарантією, подовження гарантії для елементів "СИЛОВА ЛІНІЯ" та "ДОДАТКОВА СИЛОВА ЛІНІЯ" які можна замовляти модульно відповідно до ваших індивідуальних вимог.

Впродовж більш тривалого періоду часу ви будете впевнені в тому, що ваш автомобіль буде відремонтовано із застосуванням високопрофесійних навичок, які є визначною рисою мережі післяпродажного обслуговування компанії IVECO. Обслуговування за розширеною гарантією надає вам право на отримання цілодобової технічної допомоги на дорозі.

СИЛОВА ЛІНІЯ
ДОДАТКОВА СИЛОВА ЛІНІЯ