IVECO DAILY CAB 70C16H3.0 D

Наша компанія "Пегас Автотрейд" є офіційним авторизованим дилером італійського концерну IVECO в Одесі та Одеській області.

Пропонуємо до вашої уваги нове шасі Iveco DAILY CAB 70C16H 2023 року випуску.

На базі шасі, з колісною формулою 4х2 та подвійною кабіною 6+1, можливо реалізувати безліч різних конфігурацій забудов, яки допоможуть вам вирішити різноманітні завдання у різних сферах господарчої діяльності. Ця автівка має значні переваги поміж інших, є багатоцільовою з інтеграцією новітніх технологій від концерну Iveco! Роками, з кожною новою моделлю, технології покращувались для того, щоб зробити експлуатацію DAILY CAB 70C16H більш комфортним та економічним, а ваш бізнес більш прибутковим.


Для комунальних підприємств та власників бізнесу різних форм господарчої діяльності ми пропонуємо комерційний транспорт IVECO різних модифікацій: вантажівки бортові, платформи з маніпулятором, автовежі, евакуатори, паливозаправники, зерновози, терміки, самоскиди, кар'єрну та будівельну спецтехніку тощо. Обирайте конфігурацію забудови, а ми візьмемо на себе всі подальші кроки з втілення вашої мрії у реальність.


Модельний ряд комерційного транспорту IVECO налічує широку гаму шасі на якому можливо реалізувати любі поставлені задачі у вашому бізнесі: Daily, Eurocargo, Trakker, Stralis, Astra. Ми надаємо повну підтримку з урахуванням ваших потреб та поставлених завдань! Маємо своє авторизоване СТО вантажного транспорту IVECO «Пегас АТ», проводимо повний сервіс (гарантійний та післягарантійний).


Зателефонуйте для консультації та щоб дізнатись про кращу цінову пропозицію! (067) 204 08 82

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна маса (тон): 7 тон

Колісна формула: 4х2

Забудова: Шасі - кабіна

Двигун: 3.0 л - 160 к.с. Євро 6

Трансмісія: Механічна 6 ступенева

Наявність: На складі