S-WAY AD280S43Y/PS ON - FV6Y

Наша компанія "Пегас Автотрейд" є офіційним авторизованим дилером італійського концерну IVECO в Одесі та Одеській області.

Пропонуємо до вашої уваги нове шасі Iveco S-WAY AD280S43Y/PS ON - FV6Y 2023 року випуску.

На базі шасі, з колісною формулою 6х2 з одинарною кабіною, можливо реалізувати безліч різних конфігурацій забудов, яки допоможуть вам вирішити різноманітні завдання у різних сферах господарчої діяльності. Ця автівка має значні переваги поміж інших, є багатоцільовою з інтеграцією новітніх технологій від концерну Iveco! Роками, з кожною новою моделлю, технології покращувались для того, щоб зробити експлуатацію S-WAY AD280S43Y/PS більш комфортним та економічним, а ваш бізнес більш прибутковим.
Модельний ряд комерційного транспорту IVECO налічує широку гаму шасі на якому можливо реалізувати любі поставлені задачі у вашому бізнесі: Daily, Eurocargo, Trakker, Stralis, Astra. Ми надаємо повну підтримку з урахуванням ваших потреб та поставлених завдань! Маємо своє авторизоване СТО вантажного транспорту IVECO «Пегас АТ», проводимо повний сервіс (гарантійний та післягарантійний).


Зателефонуйте для консультації та щоб дізнатись про кращу цінову пропозицію! (067) 204 08 82

ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Повна маса (тон): 26 тон

Колісна формула: 6х2

Забудова: Шасі - кабіна

Двигун: 10.3 л - 420 к.с. Євро 5

Трансмісія: Автоматизована 12 ступенева

Наявність: В дорозі